♥ | GüLçin ErgüL Fan CLub © 2011 | ♥
GüLçin ErgüL Fan CLub'a HoşgeLdiniz~

Lütfen Üye OLunuz Yada Giriş Yapınız... =)
GüLçin ErgüL Fan CLub'a HoşgeLdiniz~

Lütfen Üye OLunuz Yada Giriş Yapınız... =)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Trendy' den Gülçin Haberi [Şebnem Özberk Açıklaması]

3 posters
YazarMesaj
` plleadL'JJ.
ღ°•.♥.•°ღ Co-Admin ღ°•.♥.•°ღ
ღ°•.♥.•°ღ  Co-Admin ღ°•.♥.•°ღ
` plleadL'JJ.

Kadın Mesaj Sayısı : 1000
Site Nasıl ?? : Olağanüstü.
Favori Rengin ?? : Kırmızı ve Siyah
Adın ?? : Burçak
♥.•°GülçinciLer Gücü°•.♥ * :
Trendy' den Gülçin Haberi [Şebnem Özberk Açıklaması] Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Trendy' den Gülçin Haberi [Şebnem Özberk Açıklaması] Right_bar_bleue

Başarı Sistemi : 6

Trendy' den Gülçin Haberi [Şebnem Özberk Açıklaması] Empty
MesajKonu: Trendy' den Gülçin Haberi [Şebnem Özberk Açıklaması]   Trendy' den Gülçin Haberi [Şebnem Özberk Açıklaması] Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 9:45 pm

Bu yazıyı Pınar Yılmazerler yazmış...

Hepsi’nin eski üyelerinden Gülçin geçtiğimiz günlerde bir basın toplantısı düzenledi biliyorsunuz.

O basın toplantısı düzenledi, bana gelen mail ve telefon sayısında da doğal olarak bir artış oldu. “Pınar Abla ne oluyor? Geri mi dönecek? Diğer üyelere ne olacak” vs şeklinde bir çok mail ve telefon geldi sizlerden. İnanın ben de şok olmuş durumdayım. Gülçin basın toplantısında müzik şirketiyle bir takım parasal problemleri olduğunu söylemiş. “Evet erkek arkadaşım Dubai’de ama evlenmiyoruz” demiş.

Bunun üzerine hemen grubun menajeri Şebnem Özberk’i aradım. Özberk aynı zamanda Cemre’nin de annesi, biliyorsunuzdur. Ben daha önce bu köşeden Gülçin’e mutluluklar dilemiştim, hatırlarsınız. Aşkı uğruna yaptığı fedakarlığı sonuna kadar desteklemişken Gülçin’in yaptığı açıklama beni hayal kırıklığına uğrattı. Ama anladım ki; benim hayal kırıklığım Şebnem Özberk’inkinin yanında hiç kalır. Kızların aldığı nefesten bile haberdar olan, gecesi, gündüzü onlarla geçen Özberk; “Pınar Gülçin aşık olup Dubai’ye gideceğini söyleyerek ayrıldı gruptan. Biz de hayır mı diyecektik. Gülçin’in sözlerini gazeteden şaşkınlıkla okuduk” dedi haklı olarak.
Anlayacağınız sessiz sakin Gülçin bu kez çocukluk arkadaşlarını bile fena halde şaşırttı. Söylentiler; Gülçin’in solo albüm çıkaracağı yönünde. Ama doğru mu, değil mi bilemem. Bunu zaman gösterecek. Bu arada Hepsi’nin diğer üyeleri için endişelenenlere şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Kızlar acayip sağlam ve dimdik. Yeni projelerde sizlerle buluşmak için sabırsızlanıyorlar. En merak ettiğiniz konuyu da aydınlattıktan sonra hepinizi tatlı yanaklarınızdan öperek yazıma son noktayı koyuyorum.
http://www.mangafan.web.tr
gülçin koliq öykü
xxxxx BANNED xxxxx
xxxxx BANNED xxxxx

Kadın Mesaj Sayısı : 1132
Site Nasıl ?? : muhtesem
Favori Rengin ?? : pembe
Adın ?? : öykü
Trendy' den Gülçin Haberi [Şebnem Özberk Açıklaması] Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Trendy' den Gülçin Haberi [Şebnem Özberk Açıklaması] Right_bar_bleue

Başarı Sistemi : -23

MesajKonu: Geri: Trendy' den Gülçin Haberi [Şebnem Özberk Açıklaması]   Trendy' den Gülçin Haberi [Şebnem Özberk Açıklaması] Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 12:46 pm

teşekkür canım
http://www.gulcinfan.1talk.net
` plleadL'JJ.
ღ°•.♥.•°ღ Co-Admin ღ°•.♥.•°ღ
ღ°•.♥.•°ღ  Co-Admin ღ°•.♥.•°ღ
` plleadL'JJ.

Kadın Mesaj Sayısı : 1000
Site Nasıl ?? : Olağanüstü.
Favori Rengin ?? : Kırmızı ve Siyah
Adın ?? : Burçak
Trendy' den Gülçin Haberi [Şebnem Özberk Açıklaması] Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Trendy' den Gülçin Haberi [Şebnem Özberk Açıklaması] Right_bar_bleue

Başarı Sistemi : 6

MesajKonu: Geri: Trendy' den Gülçin Haberi [Şebnem Özberk Açıklaması]   Trendy' den Gülçin Haberi [Şebnem Özberk Açıklaması] Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 5:14 pm

Rica...
http://www.mangafan.web.tr
єѕяa.
ღ°•.♥.•°ღAzimli Üyeღ°•.♥.•°ღ
ღ°•.♥.•°ღAzimli Üyeღ°•.♥.•°ღ

Site Nasıl ?? : Fevkalade
Adın ?? : Esra
Trendy' den Gülçin Haberi [Şebnem Özberk Açıklaması] Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Trendy' den Gülçin Haberi [Şebnem Özberk Açıklaması] Right_bar_bleue

Başarı Sistemi : 1

MesajKonu: Geri: Trendy' den Gülçin Haberi [Şebnem Özberk Açıklaması]   Trendy' den Gülçin Haberi [Şebnem Özberk Açıklaması] Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 4:16 pm

Sağol tatlım
http://grup-hepsi.buygoo.us/portal.htm
gülçin koliq öykü
xxxxx BANNED xxxxx
xxxxx BANNED xxxxx

Kadın Mesaj Sayısı : 1132
Site Nasıl ?? : muhtesem
Favori Rengin ?? : pembe
Adın ?? : öykü
Trendy' den Gülçin Haberi [Şebnem Özberk Açıklaması] Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Trendy' den Gülçin Haberi [Şebnem Özberk Açıklaması] Right_bar_bleue

Başarı Sistemi : -23

MesajKonu: Geri: Trendy' den Gülçin Haberi [Şebnem Özberk Açıklaması]   Trendy' den Gülçin Haberi [Şebnem Özberk Açıklaması] Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 2:41 pm

sağoll burçakımmm
http://www.gulcinfan.1talk.net

Trendy' den Gülçin Haberi [Şebnem Özberk Açıklaması]
1 sayfadaki 1 sayfası