♥ | GüLçin ErgüL Fan CLub © 2011 | ♥
GüLçin ErgüL Fan CLub'a HoşgeLdiniz~

Lütfen Üye OLunuz Yada Giriş Yapınız... =)
GüLçin ErgüL Fan CLub'a HoşgeLdiniz~

Lütfen Üye OLunuz Yada Giriş Yapınız... =)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

YALNIZLIK NİCKLERİ

+2
memo
ErenKolik
6 posters
YazarMesaj
ErenKolik
ღ°•.♥.•°ღ Site Lady ღ °•.♥.•°ღ
ღ°•.♥.•°ღ  Site Lady ღ °•.♥.•°ღ
ErenKolik

Kadın Mesaj Sayısı : 871
Site Nasıl ?? : süper ve ötesi
Favori Rengin ?? : mor-gri
Adın ?? : ceren
♥.•°GülçinciLer Gücü°•.♥ * :
YALNIZLIK NİCKLERİ Left_bar_bleue30 / 10030 / 100YALNIZLIK NİCKLERİ Right_bar_bleue

Başarı Sistemi : 1

YALNIZLIK NİCKLERİ Empty
MesajKonu: YALNIZLIK NİCKLERİ   YALNIZLIK NİCKLERİ Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 1:09 am

hiç kimse görmesn tanımasın beni..bu gece çekemem boş muhabbetleri..dokunmayın bırakın kendi halime ..rüsgar nerden eserse hesap kitap yok bu gece
Grup Hepsi Fan Club - yalnızlık nickleri Bu masaLar bo$ kaLmaz gidenin yeri doLar. Bu vazoLara bir$ey oLmaz yaLniz cicekLer soLar. Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar. Ta$in kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar...!

BeLki birgün dikenLer kanatacak eLLerinizi,beLki serseri bir kurşun deşiverecek yüreğinizi, beLki birgün öLüm kapInIzI çaLIverecek apansIz.. Ama ne siz eLLerinizi çekecek dikenLerden, nede ben. Ne siz korkacaksInIz geceLerden, ne de ben. Ne siz vazgeceksiniz bu kavgadan nede ben!!!

Sen sonsuzluğun yüzünde bir damla gözyaşısın... Gücüm yok ama yinede sevdamsın

Yanlızlık, adını bile bilmediğim bir yabancıydı; Bugünlerde ise onunla beraber uyanıyoruz.

Kafamı duvara yasladım, omuzların yanımda yok. Ahbaplar maymun iştah sahipli, benim içimse senle tok..

Kim bilir kimler var şimdi kalbinde..Sen beni unuttun çoktan belkide...Ben hala yaşarım eski günlerde...Herşeyde sen varsın UNUTAMADIM...

Yağmur altı gecelerim ve sonra sabah uyanırım başımda ağır bi ağrı. Ruhum kimi yendi yada kime yenik tek başıma kaldığımda başım öne eğik.

Hak etmeyen kişiye akan göz yaşı yüzü kirletir,ihanetin telafisi olmaz, çiçek dalında güzel meyvesiz ağaca taş atma sakın..

Söylediklerimi aklından çıkar geçerli değil çünkü onlar. Seninle olsun sıcak kucaklar Şimdi çek git göründü yollar

bu küçücük yüreğim öyle yanıyorki sevdanla keşke hiç değmeseydi gözlerim gözlerine de sevmeseydim senibelki o zaman herşey daha farklı olurdu...........

Gözleriminn icinee baka baka Yalan sOyledinn Seni SEviyorumm derdinn... aslaa ayrilmamm .. Ya sen Ya hic derdinn HAni Heaaa.. SOyle bana Hanii Nerdeesiinn Ozamann .. niye yanimda degilsinn!? Hanii aslaaa ellerimii birakmiyacaktinn .. Hanii aslaa ayrilmiyacaktikk .. Beni biraakipp gittin. insafsizz..!!

ARKADAŞŞ!! biz geceye asii..kendimize isyankar diyorsakk.. SEN!! hele bi neden diye sor..??? uykumdan uyandıran gece asilikk.. içtiğim sigara isyankar yapıyor!!!

herkes meleksin diyor!! bilmezler ki melek olmak ne zor..iyisin,güleryüzlüsün diyor!! bilmiyorlar kalbim ağlıyor..acılara gam wursada yüzüm.. kalbim gamsız olamıyor!! kedere inat yüzüm gülüyor..gözyaşım damarımda dolaşıyor!! ne desen nafile..felek inat etmiş bir kere..beni hep acılara boğuyor!!!

SENİ SENLE SEVERKEN ANİDEN GİTTİN.KALA KALDIM ORTADA YAPAYALNIZ. ACI VERSEDE YOKLUGUN ALIŞTIM HERŞEYE.ZALİM OLAN SEN DEGİLMİŞSİN MEGERSE KAYBOLAN SENİ BU HALE GETİREN YILLARMIŞ.BİRBİRİMİZİ UNUTAMASAKTA,YAŞIYORUZ YOLLARA İNAT.BENİM ELA GÖZLÜM,YAZIM KIŞIM HERŞEYİM.UNUTTUM SENİ UNUTTUM.YA KENDİMİ YA SENİ....

Birgün beni nasıl paslı bir makasla nasıl da derinden budayıp gittiğini farkettim.Yeni bir filiz veremiycek kadar derindi kesip attıkların.Sensizlikle oluşmuş hastaluğıma senin bile çare olamayacağını benim için artık çok gecikildiğini anladım...
http://www.gruphepsifanclub.net
memo
xxxxx BANNED xxxxx
xxxxx BANNED xxxxx

Site Nasıl ?? : Süper (Bayılıyorum)
Adın ?? : ali(mehmet)
YALNIZLIK NİCKLERİ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100YALNIZLIK NİCKLERİ Right_bar_bleue

Başarı Sistemi : 1

YALNIZLIK NİCKLERİ Empty
MesajKonu: Geri: YALNIZLIK NİCKLERİ   YALNIZLIK NİCKLERİ Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 9:13 pm

sağol
Hayqoisttanbl.
ღ°•.♥.•°ღ ÖzeL Üye ღ°•.♥.•°ღ
ღ°•.♥.•°ღ ÖzeL Üye ღ°•.♥.•°ღ
Hayqoisttanbl.

Kadın Mesaj Sayısı : 2589
Site Nasıl ?? : Sper Ötesi Bişi Yhaa
Favori Rengin ?? : Siah,Mor,Krmzı
Adın ?? : Sewqi Müqe
YALNIZLIK NİCKLERİ Left_bar_bleue70 / 10070 / 100YALNIZLIK NİCKLERİ Right_bar_bleue

Başarı Sistemi : 3

YALNIZLIK NİCKLERİ Empty
MesajKonu: Geri: YALNIZLIK NİCKLERİ   YALNIZLIK NİCKLERİ Icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 3:14 pm

Sağol
http://ashleytisdale.yforum.biz
YKkolik
ღ°•.♥.•°ღ Emekli ღ°•.♥.•°ღ
ღ°•.♥.•°ღ Emekli ღ°•.♥.•°ღ
YKkolik

Kadın Mesaj Sayısı : 2821
Site Nasıl ?? : spr çok güzel
Favori Rengin ?? : SİYAHHHH
Adın ?? : tuba
YALNIZLIK NİCKLERİ Left_bar_bleue50 / 10050 / 100YALNIZLIK NİCKLERİ Right_bar_bleue

Başarı Sistemi : 9

YALNIZLIK NİCKLERİ Empty
MesajKonu: Geri: YALNIZLIK NİCKLERİ   YALNIZLIK NİCKLERİ Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 10:13 am

teşekkürler.
http://www.gruphepsifanclub.net
gülçin koliq öykü
xxxxx BANNED xxxxx
xxxxx BANNED xxxxx

Kadın Mesaj Sayısı : 1132
Site Nasıl ?? : muhtesem
Favori Rengin ?? : pembe
Adın ?? : öykü
YALNIZLIK NİCKLERİ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100YALNIZLIK NİCKLERİ Right_bar_bleue

Başarı Sistemi : -23

YALNIZLIK NİCKLERİ Empty
MesajKonu: Geri: YALNIZLIK NİCKLERİ   YALNIZLIK NİCKLERİ Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 4:35 pm

sağol canım
http://www.gulcinfan.1talk.net
` plleadL'JJ.
ღ°•.♥.•°ღ Co-Admin ღ°•.♥.•°ღ
ღ°•.♥.•°ღ  Co-Admin ღ°•.♥.•°ღ
` plleadL'JJ.

Kadın Mesaj Sayısı : 1000
Site Nasıl ?? : Olağanüstü.
Favori Rengin ?? : Kırmızı ve Siyah
Adın ?? : Burçak
YALNIZLIK NİCKLERİ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100YALNIZLIK NİCKLERİ Right_bar_bleue

Başarı Sistemi : 6

YALNIZLIK NİCKLERİ Empty
MesajKonu: Geri: YALNIZLIK NİCKLERİ   YALNIZLIK NİCKLERİ Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 7:13 pm

SağoL canım
http://www.mangafan.web.tr
gülçin koliq öykü
xxxxx BANNED xxxxx
xxxxx BANNED xxxxx

Kadın Mesaj Sayısı : 1132
Site Nasıl ?? : muhtesem
Favori Rengin ?? : pembe
Adın ?? : öykü

Başarı Sistemi : -23

YALNIZLIK NİCKLERİ Empty
MesajKonu: Geri: YALNIZLIK NİCKLERİ   YALNIZLIK NİCKLERİ Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 12:14 pm

teşekkürler
Sen sonsuzluğun yüzünde bir damla gözyaşısın... Gücüm yok ama yinede sevdamsın
çok güzel
http://www.gulcinfan.1talk.net

YALNIZLIK NİCKLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-