♥ | GüLçin ErgüL Fan CLub © 2011 | ♥
GüLçin ErgüL Fan CLub'a HoşgeLdiniz~

Lütfen Üye OLunuz Yada Giriş Yapınız... =)
GüLçin ErgüL Fan CLub'a HoşgeLdiniz~

Lütfen Üye OLunuz Yada Giriş Yapınız... =)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BİR EŞEĞİN GÜNLÜĞÜ

4 posters
YazarMesaj
Hayqoisttanbl.
ღ°•.♥.•°ღ ÖzeL Üye ღ°•.♥.•°ღ
Hayqoisttanbl.

Kadın Mesaj Sayısı : 2589
Site Nasıl ?? : Sper Ötesi Bişi Yhaa
Favori Rengin ?? : Siah,Mor,Krmzı
Adın ?? : Sewqi Müqe
♥.•°GülçinciLer Gücü°•.♥ * :
BİR EŞEĞİN GÜNLÜĞÜ Left_bar_bleue70 / 10070 / 100BİR EŞEĞİN GÜNLÜĞÜ Right_bar_bleue

Başarı Sistemi : 3

BİR EŞEĞİN GÜNLÜĞÜ Empty
MesajKonu: BİR EŞEĞİN GÜNLÜĞÜ   BİR EŞEĞİN GÜNLÜĞÜ Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 10:42 pm

Bir eşşek olarak her sabah muhahkak anırırım. Daha sonra yere yatar bir ananırım ki değmeyin keyfime…Ben anandıktan sonra sahibim gelir, şerefsizi hiç sevmem…Sırtıma hemen semeri takıp odun getirmeye, odundan sonra su getirmeye, sudan sonra saman çekmeye , samandan sonra tarla biçmeye derken gün böyle gelip geçer.
Sizlere bugünümü anlatayayım.Bakın bakalım eşşek birgünde ne yapıyormuş.Sabah herkesten önce kalktım. Midemde birboşluk hissettim. Bizim sahip biraz saman koymuş onu yedikten sonra kendime geldim biraz. Sonra geleneği bozmayıp içimden geldiği gibi anırdım.Anırdıktan sonra yere yatıp şöyle bir güzel anandımki offffff…Sahip geldi semerimi taktı. Yola çıktık.Bugün ilk önce odun getirmeye gidiyorduk. Karşı yoldan da hilmi dayının eşşeği geliyordu. Ayıptır söylemesi oda yengeniz olur. Onu görünce anırmaya başladım, kulakları diktim.Sahip –Şerefsize bak azdı yine . diye bana kızıyordu. Tabi kendi azgınlığını bildiğimi bilmiyordu. Bazı sabahlar gelir kendi kendine konuşurdu:
-Offf ulan yorulmuşum her tarafım ağrıyor bu gece fazla zorladım kendimi galiba. Birdahaki sefere 8 kereyi denersem aha bu eşşek gibi olayım 3 kere neyime yetmiyosa…
Lan sahip sen beni de geçtin o güç bende bile yok. Biz de 2 diyince diller dışarı çıkmaya başlıyor…
Ah ulan hilmi dayının eşeği ahhh. Yakıyosun ulan beni. Şimdiye kadar 71 tane eşşekle beraber oldum hiçbiri senin gibi değildi…O gözlerin o dik dik kulakların ve o tombul göğüslerin yokmu beni bitiyor ulann…
Odun getirmeye doğru giderken şerefsiz sahip sırtıma bindiği yetmiyormuş gibi bir de deynekle kıçıma kıçıma vururdu. Ormana vardığımızda o ağaç kesmeye başlar benide bir ağaca bağlar orda yayılırdım. Otların içinden karıncayı gördüm. Karıncaya selam verdim. Oda selamımı aldıktan sonra başladık konuşmaya.
Karınca: Nörüyön?
Eşşek: Nörek. Sen nörüyön?
Karınca: Bizde nörelim işte.
Derken sahip odunu kesip sırtıma yükledi.Karıncayla konuşmamızda yarım kaldı. Sırtımda odunlarla yola koyulduk.Sahip önden ben arkdan gidiyoruz. Eve vardık. Sırtımdaki odunları indirdi. Haa bu arada bizim sahibin kişi tahlilini yapmadığımı eleştirecek insanlar olacaktır muhakkak. Hemen onun kişi tahlilini çıkartayım tek kelimeyle. Şerefsiz bir tip işte.Siz anladınız onu…Aman bu günlük eşşeklere göre değil şerefsizim ,ben hilmi dayının eşşeğinin yanına gidiyorum… Bizim sahibin rekorunu kıramam ama bizimde kendimize göre bir karizmamız ve rekorumuz var elbet..Hadi hoşçakalın…
http://ashleytisdale.yforum.biz
YKkolik
ღ°•.♥.•°ღ Emekli ღ°•.♥.•°ღ
ღ°•.♥.•°ღ Emekli ღ°•.♥.•°ღ
YKkolik

Kadın Mesaj Sayısı : 2821
Site Nasıl ?? : spr çok güzel
Favori Rengin ?? : SİYAHHHH
Adın ?? : tuba
BİR EŞEĞİN GÜNLÜĞÜ Left_bar_bleue50 / 10050 / 100BİR EŞEĞİN GÜNLÜĞÜ Right_bar_bleue

Başarı Sistemi : 9

BİR EŞEĞİN GÜNLÜĞÜ Empty
MesajKonu: Geri: BİR EŞEĞİN GÜNLÜĞÜ   BİR EŞEĞİN GÜNLÜĞÜ Icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 9:33 pm

teşekkürler...süper ya Very Happy
http://www.gruphepsifanclub.net
Hayqoisttanbl.
Hayqoisttanbl.

Kadın Mesaj Sayısı : 2589
Site Nasıl ?? : Sper Ötesi Bişi Yhaa
Favori Rengin ?? : Siah,Mor,Krmzı
Adın ?? : Sewqi Müqe
BİR EŞEĞİN GÜNLÜĞÜ Left_bar_bleue70 / 10070 / 100BİR EŞEĞİN GÜNLÜĞÜ Right_bar_bleue

Başarı Sistemi : 3

BİR EŞEĞİN GÜNLÜĞÜ Empty
MesajKonu: Geri: BİR EŞEĞİN GÜNLÜĞÜ   BİR EŞEĞİN GÜNLÜĞÜ Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 1:52 pm

Rica ederim gerçekten de süper.
http://ashleytisdale.yforum.biz
ratibe
xxxxx BANNED xxxxx
xxxxx BANNED xxxxx

Site Nasıl ?? : çoook güzel
Favori Rengin ?? : kırmızı
Adın ?? : nur
BİR EŞEĞİN GÜNLÜĞÜ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100BİR EŞEĞİN GÜNLÜĞÜ Right_bar_bleue

Başarı Sistemi : 1

BİR EŞEĞİN GÜNLÜĞÜ Empty
MesajKonu: Geri: BİR EŞEĞİN GÜNLÜĞÜ   BİR EŞEĞİN GÜNLÜĞÜ Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 7:41 pm

güzell
gülçin koliq öykü
xxxxx BANNED xxxxx
xxxxx BANNED xxxxx

Kadın Mesaj Sayısı : 1132
Site Nasıl ?? : muhtesem
Favori Rengin ?? : pembe
Adın ?? : öykü
BİR EŞEĞİN GÜNLÜĞÜ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100BİR EŞEĞİN GÜNLÜĞÜ Right_bar_bleue

Başarı Sistemi : -23

BİR EŞEĞİN GÜNLÜĞÜ Empty
MesajKonu: Geri: BİR EŞEĞİN GÜNLÜĞÜ   BİR EŞEĞİN GÜNLÜĞÜ Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 9:44 am

Güzelmiş Teşekkür Ederim ....
http://www.gulcinfan.1talk.net

BİR EŞEĞİN GÜNLÜĞÜ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-