♥ | GüLçin ErgüL Fan CLub © 2011 | ♥
GüLçin ErgüL Fan CLub'a HoşgeLdiniz~

Lütfen Üye OLunuz Yada Giriş Yapınız... =)
GüLçin ErgüL Fan CLub'a HoşgeLdiniz~

Lütfen Üye OLunuz Yada Giriş Yapınız... =)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ)

+4
güLcinCix_x3
vivid_gulcin
csmnr
Müqe
8 posters
YazarMesaj
Müqe
ღ°•.♥.•°ღ Site Sempatizanı ღ °•.♥.•°
ღ°•.♥.•°ღ  Site Sempatizanı ღ °•.♥.•°
Müqe

Kadın Mesaj Sayısı : 308
Site Nasıl ?? : SüüPPerrr
Adın ?? : Müge
♥.•°GülçinciLer Gücü°•.♥ * :
HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ) Right_bar_bleue

Başarı Sistemi : 3

HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ) Empty
MesajKonu: HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ)   HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 6:31 pm

Başka bi Hepsi sitesinden buldum ALINTIDIR.. Bu arada lütfen başlığı görüp sinirlenmeyin o kadar da sinirlenecek bi içeriği yok.. ama bunları duymak beni rahatlattı.. Smile.. en azından Gülçin'mn ne düşündüğünü biliyorum.. Heart

Hiçbiri bana kal demedi

Hakan GENCE 18 Temmuz 2009

Hepsi grubu, şarkıları, dansları ve stiliyle özellikle küçük kızların gözdesi oldu. Grubun dağılacağı dedikoduları kulislerde sürekli konuşuldu. Onlar ne kadar reddetse de, aralarında problemler olduğu kulaktan kulağa yayıldı. Sonuçta söylentiler gerçek oldu. Bu senenin başında, grubun fiziğiyle ve güçlü sesiyle dikkat çeken elemanı Gülçin Ergün (24), ekipten ayrıldı. Dubai’de sevgilisi olduğu ve evleneceği dedikoduları ortaya atıldı. Grubu yüzüstü bırakıp giden kişi ilan edildi. Gülçin, tüm bu süreçte susmayı tercih etti. Geçtiğimiz haftalarda Avrupa Müzik ile solo albüm çıkarmak için anlaşma imzaladı. Ve ilk kez konuşmayı kabul etti.

Kızlarla nasıl tanışmıştınız?
- Okul arkadaşlarıydık. Ayrıca Eren’i Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Çocuk Balesi’nden tanıyordum. Ardından beraber şarkı söylemeye başladık. Aramıza katılanlar ve ayrılanlar oldu. Sonunda en son halimizi aldık ve 2005’te ilk albümümüz “Bir”i çıkardık.

Sizin grup içindeki konumunuz neydi?
- Ben yapbozun bir parçası olduğumu düşünmüyorum. Sesim var, dans da edebiliyorum...

Gruptan neden ayrıldınız?
- Verilen sözler yerine getirilmedi. Fazlasıyla mutsuz olmaya başlamıştım. Yapmam gerekeni yaptım. Kaderci bir yanım da vardır. Böyle olması gerekiyormuş.

Yerine getirilmeyen sözler nelerdi?
- Maddi ve manevi bir sürü şey. Şu anda karşılıklı açtığımız iki dava var. Bu yüzden ayrıntılara girmek istemiyorum.

Peki bir tek size verilen sözler mi tutulmadı da siz ayrıldınız?
- Kızlar hakkında konuşmak istemiyorum. Demek ki onlar durumlarından mutlu.

Bir sabah uyandınız ve ben ayrılmalıyım mı dediniz?
- Hayır. Her ne kadar iple çektiğim bir durum olmasa da, ayrılacağımı hep hissediyordum. Doğru zaman geldiğinde de yaşandı.

HİÇ KİMSE VAZGEÇİLMEZ DEĞİL

İlk kime söylediniz?
- Dediğim gibi aniden olmadı. Zaten her zaman sinyallerini veriyordum. Mutsuz olduğum dönemlerde hep kendimi ifade ediyordum.

Yine de şaşırmadılar mı?
- Hiçbiri şaşırmadı. Sadece müzik şirketi gitme dedi. Ama kızlardan hiçbiri kal demedi. Üç kişi devam etme konusunda kararlıydılar.

Peki kal deselerdi...
- Asla kalmazdım. Çünkü bazı şeylerin tamiri yok.

İlk tepkileri nasıldı?
- Benimle hiçbir iletişimde bulunmadılar. “Biz zaten üç kişi gayet iyi devam ederiz” lafını her zaman söylüyorlardı. “Hiç kimse vazgeçilmez değil” diyorlardı. Bence, “Gülçin bir gün gruptan ayrılacak” diye hep düşünüyorlardı. Seyirciler de bunu tahmin ediyordu.

Neden herkesin böyle düşündüğüne inanıyorsunuz?
- Herhalde benim kapasitemden kaynaklanan bir şey.

Ayrılırken gözünüz arkada kalmadı mı?
- Hayır. Çünkü ben arkadaşlarımı hiçbir zaman yüzüstü bırakmak istemedim. Herkes iyi bir yere geldiğinde ben de ayrılırım diye düşünüyordum. Zaten ayrılmam konusunda bir sıkıntıları olmadığını bana ifade ettiler.

Ama dışarıdan bakınca, ayrılmanızdan çok şikayetçi oldukları algılanıyordu?
- Evet. Ama öyle bir durum yoktu.

DUBAİ’DEKİ SEVGİLİMİN AYRILMAMLA ALAKASI YOK

Günah keçisi ilan edildiğinizi düşündünüz mü?
- Her sabah saat 6.00’da uyanıp acaba bugün benim hakkımda ne haberler çıktı, ben bugün ne yapmışım diye düşünüyordum. O psikolojiyle adeta bir dönem cinnet geçirdim. Gerçekten çok zordu.

Peki söylendiği gibi bu ayrılığın nedeni Dubai’deki sevgiliniz miydi?
- Dubai’de yaşayan bir erkek arkadaşım vardı. Ben de onun yanına gidip geliyordum. Sonuçta ben şu anda evli değilim ve buradayım. Neyin doğru olduğunu hep beraber görüyoruz.

Sevgilinizin şarkı söylemenizi istemediği konuşuldu...
- Hayır öyle bir şey yok. Ben Hepsi grubundayken o kişiyle birlikteliğim vardı. Erkek arkadaşım beni sahneye çıkarken tanıdı. Zaten Dubai’ye defalarca gidip geldim. Kısaca özel hayatımla, gruptan ayrılmamın hiçbir alakası yok.

Peki o dönemde kızlarla konuşuyor muydunuz, bu söylentiler nasıl çıktı?
- Hayır. Ne özel hayatımı, ne de o sıralarda neler yaptığımı biliyorlardı. O yüzden benim hakkımda gerçek olmayan şeyler gördüm basında.

Peki şimdiye kadar neden sustunuz?
- Basın önünde seviyesiz bir münakaşaya girmek istemedim.

BİR DAHA ASLA BİR GRUPTA ŞARKI SÖYLEMEM

Yıllardır bir arada olduğunuz arkadaşlarınızdan ayrılmak sizi duygusal olarak nasıl etkiledi?
- Şu an konuşmuyoruz. Hakkımda o haberler çıktıktan sonra zaten nasıl konuşabilirim? Psikolojim çok sarsıldı. İnsanlar hakkında hayal kırıklıkları yaşadım ama böyle büyüyorsunuz. Ve hayat devam ediyor.

Ayrıldıktan sonra albüm teklifi gelmezse diye düşündünüz mü?
- Hayır, hiç öyle bir korku yaşamadım. Bir sürü müzik şirketinden teklif aldım. Başka gruplar bile aralarına katılmamı istedi. Ama bir daha bir gruba dahil olmam. Bence Avrupa Müzik’i seçerek en doğru kararı verdim.

Yakında çıkacak yeni albümde imajınız nasıl olacak?
- Çocuklar zaten beni seviyor. Bundan sonra gençler ve yetişkinler de beni dinleyecek. Şarkı sözlerim dolu dolu olacak ve yaşanmışlıkları anlatacak. İmajım daha kendim gibi olacak. Yaşıma göre davranacağım. Çocuklar beni sevsin diye eşofmanlar, büyükler beni sevsin diye topuklu ayakkabılar giymeyeceğim.

Tek başına sahneye çıkacak olmanın tedirginliği var mı?
- Bir şey bittiği zaman yeni bir şey başlar. Evren boşluk sevmez. Ben biraz da evrene güveniyorum.

HAYRANLARIMI ÜZMEK İSTEMEM

Hayranlarımı üzmeyi hiç istemedim. Her adımımı onları düşünerek attım. Ama unutmasınlar ki hiçbir şey göründüğü gibi değil. Lütfen bunları hesaba katarak beni değerlendirsinler. Bize grup halindeyken çok iyi tepkiler veriyorlardı. Fakat ben “Onlara layık olabiliyor muyuz?” diye her zaman kendimi sorgulardım. Şimdi bu konuda kendimi daha çok zorlayacağım [bence bizler (yani Gülçin hayranları) Gülçin'in bizi bu kadar düşündüğünü bilerek ondan vazgeçmememiz gerektiğini anlamalıyız.. Çünkü o bizi gerçekten düşünüyor..Heart]
csmnr
ღ°•.♥.•°ღ Destekçi Üye ღ °•.♥.•°ღ
ღ°•.♥.•°ღ Destekçi Üye  ღ °•.♥.•°ღ
csmnr

Kadın Mesaj Sayısı : 115
Site Nasıl ?? : SÜPER
Favori Rengin ?? : Yeşil
Adın ?? : sena
HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ) Right_bar_bleue

Başarı Sistemi : 1

MesajKonu: Geri: HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ)   HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ) Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 5:03 pm

sağol cnm
vivid_gulcin
vivid_gulcin

Site Nasıl ?? : süper
Favori Rengin ?? : pembe
Adın ?? : meryem

MesajKonu: Geri: HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ)   HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ) Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 6:43 pm

saol meleqim
http://www.cemrefn.com
güLcinCix_x3
güLcinCix_x3

Kadın Mesaj Sayısı : 110
Site Nasıl ?? : züqer güzell
Favori Rengin ?? : Kırmızı
Adın ?? : GüLçinci xP

Başarı Sistemi : 2

MesajKonu: Geri: HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ)   HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 11:53 pm

sağol canım
http://www.gruphepsim.net
Müqe
Müqe

MesajKonu: Geri: HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ)   HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ) Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 12:41 pm

Önemli değil canlarım x]
erenist
ღ°•.♥.•°ღAzimli Üyeღ°•.♥.•°ღ

Site Nasıl ?? : harika mükemmel
Adın ?? : sene

MesajKonu: Geri: HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ)   HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ) Icon_minitimePtsi Ekim 12, 2009 1:15 am

saol
lokumum
ღ°•.♥.•°ღYeni Gülçin Fanıღ°•.♥.•°ღ
ღ°•.♥.•°ღYeni Gülçin Fanıღ°•.♥.•°ღ

Kadın Mesaj Sayısı : 9
Site Nasıl ?? : tek kelimeyle harika
Favori Rengin ?? : yeşil
Adın ?? : ülkü

MesajKonu: Geri: HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ)   HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ) Icon_minitimeSalı Ekim 13, 2009 5:32 pm

Bence çoooook iyi yaptı ben her kelimesine hak veriyorum eminim sesi ve güzelliği tek başına olduğu zaman daha çok ön plana çıkacaktır başarılar diliyorummm [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Müqe
Müqe

MesajKonu: Geri: HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ)   HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ) Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 4:08 pm

bencede iyi yaptı (:
önemli değil canlarım (:
Hayqoisttanbl.
ღ°•.♥.•°ღ ÖzeL Üye ღ°•.♥.•°ღ
ღ°•.♥.•°ღ ÖzeL Üye ღ°•.♥.•°ღ
Hayqoisttanbl.

Kadın Mesaj Sayısı : 2589
Site Nasıl ?? : Sper Ötesi Bişi Yhaa
Favori Rengin ?? : Siah,Mor,Krmzı
Adın ?? : Sewqi Müqe
HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ) Left_bar_bleue70 / 10070 / 100HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ)   HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ) Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 6:07 pm

saqol bebeiqom
http://ashleytisdale.yforum.biz
єѕяa.

Site Nasıl ?? : Fevkalade
Adın ?? : Esra
HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ) Left_bar_bleue50 / 10050 / 100HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ)   HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ) Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 4:11 pm

gidene kalmı denir açmalıga bak,giden gitmiştir :@
Sağol tatlım
http://grup-hepsi.buygoo.us/portal.htm

HİÇ BİRİ BANA KAL DEMEDİ (RÖPORTAJ)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-